Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs Extended range / Trimix Diver czyli zaczynamy nurkowania z helem - kwiecień 2017

Kurs Extended range / Trimix Diver czyli zaczynamy nurkowania z helem.

Kurs technicznego nurkowania głębokiego z użyciem trimiksu normoksycznego  jako gazu dennego (Trimix Diver), o zawartości tlenu od 18%O2 do 21%O2 oraz dwóch gazów dekompresyjnych do 100%O2 prowadzony do głębokości 60 metrów.


Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki nurkowania z użyciem trimiksu do celów głębokiego nurkowania dekompresyjnego typu technicznego o wyższym stopniu trudności, tdiz zastosowaniem mieszanek tlenowo-helowo-azotowych, o zawartości O2 od 18%-21% oraz poszerzyć wiedze o stosowaniu mieszanek oddechowych i nitroksów dekompresyjnych, przy wykorzystaniu dekompresyjnych plannerów - programów komputerowych oraz dekompresyjnych tabel i komputerów nurkowych. Jest to kurs niezbędny dla kontynuacji szkolenia na wyższe poziomy.


Wymagania wstępne to ukończone 18 lat, stopień Advanced EANx Diver oraz Decompression Procedures lub równoważny oraz minimum 100 zalogowanych nurkowań w tym 25 głębszych niż 30 metrów. Liczba zajęć teoretycznych to 8 sesji zakończonych egzaminem. Liczba nurkowań to 4 nurkowania o łącznym czasie co najmniej 100 minut w tym 2 nurkowania trimiksowe w zakresie głębokości od 40 do 60 metrów. Nurkowie TDI Extended Range Diver realizują jedynie dwa nurkowania trimiksowe, uzupełniając wiedzę o stosowanie helu w mieszance oddechowej.


Najbliższy termin 25 kwietnia - 2 maja 2017 r. Dahab, Egipt

Cena: 1800 pln (Extended Range) lub 2200 pln (Trimix Diver) - combo Extended Range i Trimix 2800 pln

W cenie: wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 5 nurkowań szkoleniowych (combo 8), egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów swoje i instruktora do podziału pomiędzy kursantów, certyfikat 130 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym (oferta na Dahab).

Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski

SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz