Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs Advanced Nitrox / Deco. Procedures czyli podstawy nurka technicznego - marzec/kwiecień 2017

Kurs Advanced Nitrox / Deco. Procedures czyli podstawy nurka technicznego.

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 40 metrów, z wykorzystaniem nitroks'ów w frakcją tlenu do 100% oraz obsługi konfiguracji typu Tec.Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitroksów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi. Masz swój zestaw typu twinset, masz długi wąż i wydaje Ci się, że wiesz jak to obsługiwać ? Zapisz się na kurs Advanced Nitrox TDI i dowiedz się więcej jak bezpiecznie wykorzystać pełne możliwości Twojej konfiguracji, jak zarządzać gospodarką gazami i planować nurkowania za pomocą planerów dekompresyjnych.


Najbliższy termin już 31 marca - 02 kwietnia 2017 r., kolejny 20 - 23 kietnia, j. Hańcza

Cena: 1000 pln (combo z Deco. Procedures 1800 pln)

W cenie: wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 4 (combo 6) nurkowania szkoleniowe, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów, certyfikat 130 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym.

Uwaga: kurs jest możliwy w konfiguracji Sidemount (Technical Sidemount Diver)."Nurkujemy i szkolimy technicznie od ponad 10 lat...ucz się na naszych doświadczeniach"


Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski

SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz