Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs TDI Advanced Nitrox / Deco. Procedures 23 - 27 czerwca 2021 kamieniołom Hemmoor

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 45 metrów z wykorzystaniem nitrox'ów w frakcją tlenu do 100%, obsługi konfiguracji typu Tec i  nurkowań z nielimitowaną dekompresją.Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitrox'ów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi. Masz swój zestaw typu twinset, masz długi wąż i wydaje Ci się, że wiesz jak to obsługiwać ? Zapisz się na kurs Advanced Nitrox TDI i dowiedz się więcej jak bezpiecznie wykorzystać pełne możliwości Twojej konfiguracji, jak zarządzać gospodarką gazami i planować nurkowania za pomocą planerów dekompresyjnych.

Szkolenie możliwe w konfiguracji backmount (twinset) lub sidemount.
Najbliższy termin 23 - 27 czerwca 2021 r., kamieniołom Hemmoor lub jezioro Hańcza

Cena: 2700 pln

W cenie: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 6-7 nurkowań szkoleniowych, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów (swoje i instruktora do podziału między kursantów),opłaty bazowe, certyfikaty 2 x 140 pln, koszty przejazdu i pobytu na miejscu nurkowym (Hańcza 400 pln, Hemmoor 850 pln plus wyżywienie).
Pytania: tel. 500 11 03 11 lub mail: czarek.abramowski@gmail.com


Pozdrawiam i zapraszam,
Cezary Czaro Abramowski
TDI Advanced Trimix Instructor Trainer
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 komentarze:

Publikowanie komentarza