Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs Advanced Trimix czyli idziemy na 100 metrów - kwiecień/maj 2017

Kurs Advanced Trimix - idziemy na 100 metrów.

Kurs technicznego nurkowania głębokiego z użyciem trimiksu hipoksycznego jako gazu dennego, o zawartości tlenu poniżej 16% oraz 3-4 gazów podróżnych/dekompresyjnych do 100%O2 prowadzony do głębokości 100 metrów.


Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki nurkowania z użyciem trimiksu do celów głębokiego nurkowania dekompresyjnego typu technicznego o wyższym stopniu trudności tdiz zastosowaniem mieszanek tlenowo-helowo-azotowych o zawartości O2 poniżej 16%.


Wymagania wstępne to ukończone 18 lat, stopień Trimix Diver (poziom normoksyczny) lub równoważny oraz minimum 100 zalogowanych nurkowań w tym 25 głębszych niż 30 metrów. Liczba zajęć teoretycznych to 8 sesji zakończonych egzaminem. Liczba nurkowań to 4 nurkowania o łącznym czasie co najmniej 100 minut w tym 2 nurkowania trimiksowe w zakresie głębokości 70-100 metrów.


Najbliższy termin już 25 kwietnia - 02 maja 2017 r. Dahab, Egipt

Cena: 3000 pln 

W cenie: wykłady teoretyczne, ćwiczenia na płytkiej wodzie, 5 nurkowań szkoleniowych, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów/nurkowań swoje i instruktora do podziału pomiędzy kursantów, certyfikat 130 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym, opcjonalnie podręcznik.


Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski

SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz