Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs TDI Advanced Nitrox / Deco.Proc. 24-27 sierpnia 2017 j. Hańcza

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 40 metrów, z wykorzystaniem nitroks'ów w frakcją tlenu do 100% oraz obsługi konfiguracji typu Tec.Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitroksów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi. Masz swój zestaw typu twinset, masz długi wąż i wydaje Ci się, że wiesz jak to obsługiwać ? Zapisz się na kurs Advanced Nitrox TDI i dowiedz się więcej jak bezpiecznie wykorzystać pełne możliwości Twojej konfiguracji, jak zarządzać gospodarką gazami i planować nurkowania za pomocą planerów dekompresyjnych.Najbliższy termin 24 - 27 sierpnia 2017 r., j. Hańcza

Cena: 1000 pln (combo z Deco. Procedures 1800 pln)

W cenie: wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 4 (combo 6) nurkowania szkoleniowe, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów (około 150 pln), certyfikat 130 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym (około 350 pln)

Uwaga: kurs jest możliwy w konfiguracji Sidemount (Technical Sidemount Diver).


Relacje z ostatniego szkolenia Advanced Nitrox / Deco. Procedures na Hańczy znajdziecie tutaj

"Nurkujemy i szkolimy technicznie od ponad 10 lat...ucz się na naszych doświadczeniach"


Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz