Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs TDI Advanced Nitrox/Deco. Procedures - Zakrzówek/Sparmann 29.06 - 01.07.2018

Zapraszam na szkolenie podstaw nurkowania technicznego czyli kurs Advanced Nitrox / Deco. Procedures zgodnie ze standardami TDI, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca na krakowskim Zakrzówku oraz  w niemieckim kamieniołomie Sparmann.


Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 45 metrów z wykorzystaniem nitroks'ów w frakcją tlenu do 100%, obsługi konfiguracji typu Tec i  nurkowań z nielimitowaną dekompresją. Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitroksów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi.


Kurs odbędzie się w niemieckim kamieniołomie Sparmann, położonym w miejscowości Kamenz niedaleko Drezdna (około 600km od Warszawy). Kamieniołom jest niewielkim zbiornikiem o maksymalnej głębokości 65m z wieloma ciekawymi atrakcjami pod wodą (pozostałości urządzeń i maszyn) oraz legendarnymi już olbrzymimi jesiotrami. Na terenie kamieniołomu znajduje się dobrze wyposażona baza nurkowa (dostęp nitroxów, trimixów oraz argonu) wraz z drewnianymi domkmi kempingowymi.

Na miejscu dostępne są grille (obiady we własnym zakresie), czyste prysznice oraz stołówka i śniadania.


kurs Advanced Nitrox / Deco. Procedures -  2000 pln

Więcej informacji o kursie znajdziecie tutaj

W cenie: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 6 nurkowań szkoleniowych, egzamin teoretyczny.

Koszty dodatkowe: koszty gazów (swoje i instruktora do podziału między kursantów), certyfikaty 2 x 140 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym.

Uwaga: kurs jest możliwy w konfiguracji Sidemount (Technical Sidemount Diver).

Zapraszam nurków technicznych na weekendowy (możliwy dłuższy na czas kursu 3 dni) wyjazd turystyczny i nurkowania dekompresyjne w kamieniołomie Sparmann.

koszt: 100 eur (weekend)

w cenie: zakwaterowanie 1 nocleg w Krakowie oraz jeden nocleg w Sparmann w domkach 6cio osobowych, opłaty bazowe, prąd, żetony na prysznic, dostęp do grilla.

koszty dodatkowe: dojazd we własnym zakresie (możliwy wspólny około 200-250 pln/osoba) oraz nabijania butli zgodnie z cennikiem bazy

Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski

SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz