Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs TDI Advanced Nitrox / Deco. Procedures 18 - 21 kwietnia 2019 j. Hańcza

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 45 metrów z wykorzystaniem nitroks'ów w frakcją tlenu do 100%, obsługi konfiguracji typu Tec i  nurkowań z nielimitowaną dekompresją.Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitroksów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi. 


advanced nitrox cena

Masz swój zestaw typu twinset, masz długi wąż i wydaje Ci się, że wiesz jak to obsługiwać ? Zapisz się na kurs Advanced Nitrox TDI i dowiedz się więcej jak bezpiecznie wykorzystać pełne możliwości Twojej konfiguracji, jak zarządzać gospodarką gazami i planować nurkowania za pomocą planerów dekompresyjnych.


advanced nitrox

Najbliższy termin 18 - 21 kwietnia 2019 r., jezioro Hańcza

Cena: 2000 pln

W cenie: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 6 nurkowań szkoleniowych, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów (swoje i instruktora do podziału między kursantów), certyfikaty 2 x 140 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym.

deco procedures

Uwaga: kurs jest możliwy w konfiguracji Sidemount (Technical Sidemount Diver).

Pytania: tel 500 11 03 11 lub mail: czarek.abramowski@gmail.com

"Nurkujemy i szkolimy technicznie od ponad 15 lat...ucz się na naszych doświadczeniach"


Pozdrawiam i zapraszam,
Cezary Czaro Abramowski
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz