Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs Sidemount Diver + warsztaty SM 15 - 16 kwietnia 2022 Koparki

 Zapraszam na kwietniowe szkolenie Sidemount Diver połączone z warsztatami dla licencjonowanych nurków SM lub Tec SM, które odbędą się na Koparkach.

Termin: 15 -16 kwietnia 2022


Podstawą prawidłowego nurkowania w konfiguracji sidemount jest odpowiednie dopasowanie sprzętu oraz jego właściwa obsługa. Wiele osób uważa, że konfiguracja SM to po prosto dwie butle po bokach i system oddychania na zmianę.....a to dopiero początek. Abu pokochać sidemount i umieć wykorzystać jego zalety, trzeba poznać go szczegółowo. 


kurs sidemount cena

Cena: 1500 pln (warsztaty 1000 pln)

Cena zawiera: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, egzamin końcowy, 4 nurkowania szkoleniowe.

Dodatkowe koszty związane ze szkoleniem, które każdy uczestnik ponosi indywidualnie: opłata certyfikacyjna 150 pln, opłaty bazowe na akwenie nurkowym, nabijanie butli zgodnie z cennikiem bazy, koszt wyjazdu (zakwaterowanie, przejazd około 400 pln) , ewentualne wypożyczenie sprzętu SM na kurs 200 pln.

kurs sidemount

Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie tutaj

Uwaga: możliwe warsztaty sidemount dla certyfikowanych nurków (dopracowanie konfiguracji, trym nurka i butli, ćwiczenia). Cena: 1.000 pln (kursanci pokrywają swoje koszty nabijania butli i wejścia na akwen nurkowy).kurs sidemountPytania i zapisy: tel. 500 11 03 11 lub mail: czarek.abramowski@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz