Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs TDI Advanced Nitrox / Deco. Procedures 29 sierpnia - 1 września 2024 j. Hańcza

    
fot. M.Antoniuk.

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 45 metrów z wykorzystaniem nitroks'ów w frakcją tlenu do 100%, obsługi konfiguracji typu Tec i  nurkowań z nielimitowaną dekompresją.

Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitroksów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi. Masz swój zestaw typu twinset, masz długi wąż i wydaje Ci się, że wiesz jak to obsługiwać? Zapisz się na kurs Advanced Nitrox TDI i dowiedz się więcej jak bezpiecznie wykorzystać pełne możliwości Twojej konfiguracji, jak zarządzać gospodarką gazami i planować nurkowania za pomocą planerów dekompresyjnych.
Szkolenie możliwe w konfiguracji backmount (twinset) lub sidemount.fot. M.Antoniuk


Cena: 3.500 pln

W cenie: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 6-7 nurkowań szkoleniowych, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe rozliczane na miejscu w bazie: koszty gazów i opłaty bazowe (około 500pln), certyfikaty 2 x 150 pln, koszty przejazdu i zakwaterowania z wyżywieniem około 500-600 pln.


Pytania: tel. 500 11 03 11 lub mail: czarek.abramowski@gmail.com


Pozdrawiam i zapraszam,
Cezary Czaro Abramowski
TDI Advanced Trimix Instructor Trainer
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz