Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs Advanced Nitrox / Deco.Proc. 20 - 22.10.2017 j. Hańcza

Kurs wprowadzający kompleksowo do nurkowania technicznego do głębokości 45 metrów z wykorzystaniem nitroks'ów w frakcją tlenu do 100%, obsługi konfiguracji typu Tec i  nurkowań z nielimitowaną dekompresją.Przeznaczony dla nurków pragnących poznać techniki zaawansowanego nurkowania w zestawach dwubutlowych oraz użycia różnych nitroksów. Szkolenie jest wprowadzeniem do świata nurkowań technicznych. Omawia aspekty prawidłowej konfiguracji sprzętu tec. oraz jego obsługi. Masz swój zestaw typu twinset, masz długi wąż i wydaje Ci się, że wiesz jak to obsługiwać ? Zapisz się na kurs Advanced Nitrox TDI i dowiedz się więcej jak bezpiecznie wykorzystać pełne możliwości Twojej konfiguracji, jak zarządzać gospodarką gazami i planować nurkowania za pomocą planerów dekompresyjnych.

Najbliższy termin 20 - 22 października 2017 r., jezioro Hańcza

Cena: 1800 pln

W cenie: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, sesja konfiguracji sprzętu tec., ćwiczenia na płytkiej wodzie, 6 nurkowań szkoleniowych, egzamin teoretyczny. 

Koszty dodatkowe: koszty gazów (swoje i instruktora do podziału między kursantów), certyfikaty 2 x 140 pln, koszty wyjazdu i pobytu na miejscu nurkowym.

Uwaga: kurs jest możliwy w konfiguracji Sidemount (Technical Sidemount Diver).

"Nurkujemy i szkolimy technicznie od ponad 10 lat...ucz się na naszych doświadczeniach"


Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz