Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Kurs Trimix Diver - kamieniołom Sparmann 18 - 21 maja 2017

Zapraszam na podstawowy kurs trimixowy zgodnie ze standardami TDI, który odbędzie się w maju w niemieckim i nieco gotyckim kamieniołomie Sparmann.


Szkolenie uczy podstaw nurkowania na mieszankach zawierających minimum 18% tlenu i 30% helu czyli trimixie normoksycznym z zasięgiem głębokości 60m.

Kurs odbędzie się w niemieckim kamieniołomie Sparmann, położonym w miejscowości Kamenz niedaleko Drezdna (około 600km od Warszawy). Kamieniołom jest niewielkim zbiornikiem o maksymalnej głębokości 65m z wieloma ciekawymi atrakcjami pod wodą (pozostałości urządzeń i maszyn) oraz legendarnymi już olbrzymimi jesiotrami. Na terenie kamieniołomu znajduje się dobrze wyposażona baza nurkowa (dostęp nitroxów, trimixów oraz argonu) wraz z drewnianymi domkmi kempingowymi.


Na miejscu dostępne są grille (obiady we własnym zakresie), czyste prysznice oraz stołówka i śniadania.


kurs Trimix Divers (4 dni) -  2200 pln

Więcej informacji o kursie znajdziecie tutaj

cena zawiera: wynagrodzenie instruktora, wykłady teoretyczne, egzamin końcowy, 5 nurkowań szkoleniowych, materiały szkoleniowe w wersji cyfrowej
dodatkowo płatne: opłata certyfikacyjna 130 pln, koszty gazów/nurkowań własne oraz instruktora do podziału pomiędzy kursantów, koszt wyjazdu

Zapraszam nurków technicznych na weekendowy (możliwy dłuższy na czas kursu 4 dni) wyjazd turystyczny i nurkowania dekompresyjne w kamieniołomie Sparmann.

koszt: 100 eur
w cenie:  zakwaterowanie w domkach 6cio osobowych dwa noclegi, opłaty bazowe, prąd, żetony na prysznic, dostęp do grilla.
koszty dodatkowe: dojazd we własnym zakresie (możliwy wspólny) oraz nabijania butli zgodnie z cennikiem bazy

Zapraszam i pozdrawiam
Cezary Czaro Abramowski

SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz