Deep Explorers
Nurkowanie Techniczne i Jaskiniowe
Cezary Czaro Abramowski


...być tam gdzie nie był jeszcze nikt

Wrakowy Vis - Chorwacja 27 maja - 3 czerwca 2017

Zapraszamy na przełomie maja i czerwca  na wspólny wyjazd na najpiękniejszą wyspę Chorwacji czyli Vis.


Dlaczego Chorwacja?
Temperatura wody w maju/czerwcu z dnia na dzień jest coraz wyższa (20-22 st.C), duża szansa na słoneczną i letnią pogodę. Widoczność pod wodą sięga 30 - 60 metrów co zwiększa atrakcyjność podwodnych eksploracji.


Vis oprócz nurkowań wrakowych oferuje również piękne rafy dla entuzjastów morskiej fauny i flory oraz groty z niespotykaną nigdzie indziej grą świateł. Nasza wyprawa na pewno zadowoli każdego nurka - od poziomu OWD i nurkowań czysto rekreacyjnych, przez nurkowania na dużych transportowcach i kutrach (20-40m) do nurkowań zaawansowanych technicznie (40-80m).

B-24 Liberator
Wokół wyspy jest w sumie ok. 40 miejsc nurkowych. W planach mamy nurkowania na wrakach: Fortunal, Vasillios, B-24 Liberator, Brioni i perła wyspy Vis czyli Latające Forteca B-17.

B-17 Latająca Forteca
Oprócz pięknych wraków jest także kilka ciekawych miejsc oferujących możliwość poznania lokalnej podwodnej fauny i flory a w tym znana atrakcja turystyczna czyli Zielona Jaskinia.

Zielona Jaskinia

Nurkujemy z polską bazą Nautica poziadająca na swoim wyposażeniu kilka łodzi oraz sprzęt i zaplecze dla nurków rekreacyjncyh i technicznych.


Proponujemy zakwaterowanie w dwóch wariantach:

cena: 450 eur
w cenie: zakwaterowanie 7 dni w prywatnych apartamentach 2 i 3 osobowych z aneksami kuchennymi (własne posiłki), pakiet 10 nurkowań (z łodzi i brzegu), butla z powietrzem plus balast, transfery na miejsca nurkowe (różne miejsca wypłynięć), ubezpieczenie turystyczne i nurkowe (dla nurków rekreacyjnych), opieka instruktora
koszty dodatkowe: własny dojazd, dopłata do pakietu dla nurków technicznych 30 eur, koszty gazów dla nurków technicznych zgodnie z cennikiem bazy Nautica, wypożyczenie brakujących elementów sprzętu.

lub

cena: 500 eur
w cenie: zakwaterowanie 7 dni w pokojach dwuosobowych w hotelu Issa (gardenview) w wersji HB (śniadania i obiadokolacje), pakiet 10 nurkowań (z łodzi i brzegu), butla z powietrzem plus balast, transfery na miejsca nurkowe (różne miejsca wypłynięć), ubezpieczenie turystyczne i nurkowe (dla nurków rekreacyjnych), opieka instruktora
koszty dodatkowe: własny dojazd, dopłata do pakietu dla nurków technicznych 30 eur, koszty gazów dla nurków technicznych zgodnie z cennikiem bazy Nautica, wypożyczenie brakujących elementów sprzętu.

B-24 Liberator
Na naszym wyjeździe planujemy kursy TDI Advanced Nitrox/Deco Procedures lub Extended Range/Trimix (normoskyczny). Szczegóły przebiegu szkoleń i ceny znajdziecie w głównym menu na naszej stronie pod nazwą "Kursy techniczne"

Pytania i zapisy: tel. 500 11 03 11 lub mail czarek.abramowski@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam
Cezary Czaro Abramowski
SHARE

    Zostaw Komentarz

0 comments:

Prześlij komentarz